recipe for a T-shirt

PL Nie mam za bardzo czasu na nic, poza malowaniem zamówionych koszulek :) Ale przy tej okazji zrobiłam zdjęcia tego co jest potrzebne do zrobienia koszulki :) Może ktoś zdecyduje się na własne opędzlowanie t-shirtu, co szczerze polecam, warto być kreatywnym! :) Dla tych, którzy mimo wszystko boją się, że po własnoręcznej zabawie, trzeba będzie wyrzucić t-shirt przypominam, że można zamawiać koszulki z 'I melted this, bitch!' albo czekać na kolejne pomysły, które kłębią się głowie :)

ENG I don't really have time for nothing else besides making t-shirt now :) But on this occasion I took pictures of what is needed to make T-shirts:) Maybe some of You'll try to play with paints on his own, which I honestly recommend, You should be creative guys! Just try :)

13 komentarzy:

 1. a pokażesz tutorial jak to robisz?? :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Twoje koszulki są niesamowite;)
  Pozdrawiam M.

  OdpowiedzUsuń
 3. @lubięczerń, to jest na tyle czasochłonne, że nie wiem jak z tego zrobić tutorial żeby Was nie zanudzić... ale postaram się jeśli nie o vid to o zdjęcia z intrukcją! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. a co to za farby?

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajne zdjęcia , tylko szkoda , że takie małe. :)
  xx

  http://sasanja.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. @Anonim, farby do tkanin firmy Dala.

  @Miss Sasanja, nie umiem zrobić tego tak żeby zdjęcie były większe :D nie wiem czy to kwestria ustawień na bloggerze czy trzeba wrzucać zdjęcia na serwis jakiś najpierw... Jeśli mi podpowiesz to z pewnością koleje będą większe :)

  OdpowiedzUsuń
 7. ha! zapomniałam o magii HTMLu.. będą większe zdjęcia ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. robisz szablon i odrysowujesz czy po prostu zamalowujesz na kartce logo chanel i odciskasz na koszulce? :)

  OdpowiedzUsuń
 9. niebawem będzie tutorial i wszystko będzie jasne girls!:) jeszcze troszkę, muszę skończyć pierwszą serię zamówień i powysyłać paczki, jakoś nie mogę się zabrać za obróbkę vid, bo nakręcone już jest :)

  OdpowiedzUsuń
 10. superr! :D

  zapraszam do mnie :
  http://zainspiroowana.blogspot.com

  +obserwujemy?

  OdpowiedzUsuń
 11. gdzie je można kupić? :)

  OdpowiedzUsuń
 12. @rubella, nie wiem o co pytasz :) koszulki?farbki?t-shirty na których maluję? wiele pytań już padało:) koszulki z logo - napisz na maila :) farbki - sklepu plastyczne i hobbystyczne:) białe podkoszulki na dziale męskim ;P

  OdpowiedzUsuń