nail tek

No tak, paznokcie. Długo walczyłam ze sobą, żeby zrobić sobie żel. W końcu zrobiłam, ponosiłam dwa lata. Plusy takich paznokci są oczywiste - zawsze ładne, zawsze zrobione, zawsze długie(naturalnie długie, a nie coś typu 'wyskrob-podrap'). Paznokcie w końcu zdjęłam i zostałam dosłownie z niczym. I tak chodziłam z pałkami...

Dorwałam jakiś miesiąc temu odżywkę, która rozwaliła mnie na łopatki, bo po tygodniu paznokcie nie dość, że urosły jak stąd do nieba to... Nie rozdwajały się, nie pękły, nie odpadały! Teraz minął miesiąc i powiem Wam, że to jest oficjalnie najlepsza odżywka ever. Polecam każdemu kto ma problemy z kruchymi paznokciami!!! Stąd ta krótka, lecz treściwa notka :D

Nail Tek II, Intensive Therapy, 40PLN

Co ważne, nie kupujcie ich na allegro. Tak, są tańsze, ale wiecie jak to jest. Chodzi o oryginalność i o datę przydatności, stąd nie 40PLN a 20PLN. Jest mega wydajna i skuteczna, więc osobiście nie żałuję wydanej kasy. Odratowała mi dłonie, więc... :)

Używa się jej codziennie, jedna warstwa, po ok. 6 dniach zmywamy i zaczynamy nakładanie od nowa, itd. Oczywiście, jeśli zaczęłaby Wam schodzić (przypominam to nie lakier, a odżywka mimo, że ma połysk) to zmywamy i znów nakładamy. Jeśli nie będzie na paznokciach tych 6 warstw to nic się nie stanie, chodzi o systematyczność i o to żeby codziennie działała na paznokcie :) A pomaga w tym fakt, że odżywka szybko wysycha, więc można je pomalować na chwilę przed wyjściem. Jeśli chodzi o nakładanie kolorowego lakieru - można. Jednak przed nałożeniem kolejnej warstwy trzeba się pozbyć koloru i znów zadziałać odżywką. Można ją stosować jako bazę.

O paznokciach można by długo opowiadać, według mnie dłonie to wizytówka kobiety a paznokcie pomagają odróżnić męską od damskiej dłoni ;) Pomijając to jakim fajnym dodatkiem do stroju potrafią być paznokcie :D Dajcie znać kto się skusi, kto ma pytania, kto zna coś lepszego. Warto przed jesienią zadbać o siebie.

3 komentarze:

  1. no mam to gdzieś w domu , teraz to tylko znaleźć i zacząć używać :D

    OdpowiedzUsuń
  2. @unusual flower, zacznij, zacznij, mnie udało się wyhodować paznokcie na sobotnie wesele. hell yeah! :D

    OdpowiedzUsuń
  3. Możesz napisać gdzie kupiłaś tą odżywkę?

    OdpowiedzUsuń