pole unity 2012

Pierwsze oficjalne Pole Unity w Polsce.  Taniec na rurze dla dzieci? A jednak, pokazaliśmy dzisiaj, że te dwie kwestie potrafią stanąć ze sobą w jednej linii. 

Kursantki różnych szkół pole dance, 2-dniowe warsztaty, pokazy tańca, fikołki, wywijasy... No po prostu parada atrakcji. I ja w roli konferansjera. Taki mix Prokopa i Hołowni - niby spoko, ale zawsze coś :P 

Ale co by nie było - wszyscy daliśmy radę, mały Kuba dostał od nas trochę wsparcia, każda cegiełka jest ważna w walce z chorobą. Dla tych, którzy nie mogli się pojawić w Siemianowicach - jest jeszcze szansa żeby wspomóc Stowarzyszenia Pomocy Chorym na Dystrophie Musculorum. 

Na stronie Pole Unity w najbliższych dniach odbędą się aukcje przedmiotów takich jak biżuteria z motywami Pole Dance, a także evollove torby :) Cały dochód ze sprzedaży przekazany będzie na leczenie 6cio letniego Kuby chorego na zanik mięśni. 

Wszelkie informacje znajdziecie również na Sunset Girl Pole Dance Studio

 


4 komentarze:

 1. tak bardzo chciałabym trenować pole dance, ale niestety w Lublinie nie ma zajęć :( a jeśli są to trudno ogarnąć gdzie i kiedy. mam nadzieję, ze uzbieracie dla chłopca wystarczająco pieniędzy :) zapraszam na mojego bloga z DIY www.milavojtowicz.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Chętnie bym spróbowałam ale coś czuje, że zaraz bym spadła z tej rury i już nie wstała :D

  OdpowiedzUsuń
 3. @Mila, zawsze na próbę możesz przyjechać do Katowic, posiłować się z rurą i sprawdzić siebie :) gwarantuję że już po pierwszych zajęciach wyszłabyś z jakimś nowym skillem :)

  @pink-pocket, jak są chęci to nie zostało Ci nic innego jak spróbować! Przy pierwszej próbie nikt nie wciśnie Cię na górę, ale jakieś obroty czy inne ciekawe rzeczy - na pewno dasz radę! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękujemy Droga Evollove za przepięknie poprowadzoną imprezę :)

  OdpowiedzUsuń